të përpunimit të metaleve profesional. Me përvojë të lartë & personel të pajisur

Mirë se vini në kompaninë tonë
Stainless Steel Pipe – 304. 304 Stainless Steel Pipe është ideale për të gjitha aplikimet strukturore ku forca më e madhe dhe rezistenca korrozioni superior është e nevojshme.

Foshan Jinsuiying Çelik Material Co,.Ltd

Kompania jone, Foshan Jinsuiying Stainless çeliku materiale Co, Ltd, është themeluar në janar,2014.

Kjo është një kompani që ka fabrikën e vet dhe e specializuar në prodhimin e çelik inox tuba ngjitur përfshirë tuba drejtkëndësh, tuba katrore dhe tubacione të rrumbullakëta me madhësi të ndryshme. Që nga themelimi i kompanisë sonë, Ne kemi bërë përpjekje për të prodhuar produkte që konsumatorët të kënaqur me.

Më të rejat nga lajmet

Çdo gjë nga baret, tuba, tub & pllaka. Kontaktoni me ne sot! Na kontaktoni për një kuotë.

304 çelik inox tub dekorative tips

Stainless Steel tuba janë përdorur gjerësisht në jetën e, të tilla si dyer dhe dritare të sigurisë, racks tharje, railings, pajisje kuzhine, etj. It can be said that stainless steel pipes have entered people’s lives and are a widely used metal material. Edhe pse ajo është kudo tani, ka ende shumë njerëz që nuk janë shumë të qartë në lidhje me disa njohuri të vogël të tubave prej çeliku inox, të tilla si materiale tub çeliku inox, specifikimet, etj. Seri e mëposhtme vogël është këtu për të folur shkurtimisht rreth: Tub i përgjithshëm çelik në treg është 6 metra të gjatë. pas lustrim, ajo është e ndritshme e bardhë argjendi. Ajo mund të ndahet në 201, 304, 316 dhe materiale të tjera. Dallimi material këtu kryesisht i referohet përmbajtjes së ndryshme të nikelit dhe kromit, dhe rezistenca e ndryshkut është e ndryshme. , kështu që diferenca në çmim është e madhe. Kompania jonë operon një gamë të gjerë të materialeve prej çeliku inox, specifikimet e plota, materialet kryesore janë: 304, 304L, 304F, 316, 316L, 316F, 301, 302, 303, 201, 202, 310, 310S, 321 etj. In addition to operating the company’s brand, materialet vendase përfshijnë Shanghai Baosteel, Krupp, Qingdao Pohang, Ningbo Baoxin, Guangzhou Lianzhong dhe mullinj të tjerë të mëdhenj çeliku. Materialet kryesore të importuara janë: Nippon Steel, Sumitomo, dhe Pohang, Korea. , Itali dhe mullinj të tjerë të mëdhenj çeliku të materialeve të çelikut të pandryshkshëm me cilësi të lartë. Various stainless steel materials

Lexo më shumë "

Cilat janë avantazhet e 304 tub çeliku inox?

Ekzistenca e çdo gjë ka avantazhet e veta, 304 tub çeliku inox nuk është përjashtim, pra, përparësia 304 tub çeliku inox kanë? Le të hedhim një vështrim në Fabrika e çelikut inox Wuxi Silver Coral. The 304 tub çeliku inox është më rezistent ndaj ndryshk se sa të 200 seri çelik. Për shkak se ndryshku i tubave prej çeliku inox oksidohet zakonisht dhe gërryjtem, sasia e kromit-nikelit të përfshira në tub çeliku inox ndikon direkt aftësinë e tij ndryshk-parandalimin. Në rezistencë të lartë temperaturë, the 304 tub çeliku inox është edhe më mirë, dhe mund të përballojë temperatura të larta 1000 në 1500 gradë.

Lexo më shumë "
Enquiry TANI