СС правоаголни заварени цевки
  • Цевки за санитарна течност од не'рѓосувачки челик
    Основни детали: Product Name Durable stainless steel welded round pipe for decoration Place of Origin Guangdong, Кина(Копното) Материјал 201;304;316L Standard AISI, АСТМА, ВО, GB Certification ISO TUV LRQA Size 8-508mm or customized Thickness 0.4-1.9mm or customized Length 6m or customized The tolerance of thickness 0.4-0.5mm:± 0,02 мм;0.6-0.9mm:± 0,03 мм;1.05-1.9mm:± 0,05 мм;2.4-2.9mm:± 0,08 мм;3.4-4.0мм ± 0,1 мм;4.5-5.5mm:15 0,15мм;6-8mm: ±0.25mm Process method Code drawn,annealed со заштита од азот,ултразвук,автоматска форма,polished…
  • Одлична прилагодена декоративна правоаголна цевка од не'рѓосувачки челик
    Основни детали: Product Name Excellent Customized Decorative Stainless Steel Rectangular Tube Place of Origin Guangdong, Кина(Копното) Материјал 201;304;316L Standard AISI, АСТМА, ВО, GB Certification ISO TUV LRQA Size 10*10-300*300mm or customized Thickness 0.4-8mm or customized Length 6m or customized The tolerance of thickness 0.4-0.5mm:± 0,02 мм;0.6-0.9mm:± 0,03 мм;1.05-1.9mm:± 0,05 мм;2.4-2.9mm:± 0,08 мм;3.4-4.0мм ± 0,1 мм;4.5-5.5mm:15 0,15мм;6-8mm: ±0.25mm Process method Code drawn,annealed со заштита од азот,ултразвук,автоматска форма,polished Finishing…
1 страница 1 на 1
Испратете ја вашата порака до нас:
Прашање Сега
Прашање Сега